Granit Bordür

Granit Bordür

Granit Bordür Nedir?

Dayanıklılığı ile bilinen Granit Bordür sert bir taş olup yapılan uygulamalarda uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Yapısı gereği su vb. sıvıları emme özelliği vardır. Bordür yüzyıllarıdır ülkemizde  ve dünyanın hemen hemen her ülkesinde kullanılmaktadır.

Türkiye granit madeni rezervi ve granit  bordür üretimi ile dünyanın önde gelen ülkelerindendir. Dünyadaki bir çok ülkelere granit bordür ihracatında birinci sıradadır. Dünyadaki bir çok ülkede granit  kalitesi bakımından Türkiye’yi tercih etmektedir. Özellikle yoğun olarak İzmir Bergama ilçesinde en kaliteli ürünler çıkmaktadır. 

Granit Bordür Kullanım ve Uygulama Alanları:

Çoğunlukla yol kenarları, bahçe kenarı, duvarlar, park ve kaldırım alanları ve iç mekanlarda kullanılmaktadır.

Granit Bordür Neden Tercih Edilir:

Dayanıklılığı; Asitlere karşı dayanıklıdırlar, tepki vermezler. Sıcak ve soğuk hava koşullarında sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Natural  Görünümü göz alıcı muhteşemdir. Kolay işlenebilir, Renklerinde bozulma olmaz. Çizilmez, kırılmaz, paslanmaz ve temizliği kolaydır.

Standart Granit Bordür Ölçüleri Standart Granit Bordür Ölçüleri
10x15x50 Cm Granit Bordür 10x20x50 Cm Granit Bordür
15x25x50 Cm Granit Bordür 15x20x50 Cm Granit Bordür
15x25x50 Cm Granit Bordür 15x30x50 Cm Granit Bordür
20x30x50 Cm Granit Bordür  

Granit Bordür taşlarımız isteğinize göre cilalı veya yakılmış  ve kırma olarak paletlenip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Özel ebatlı kesimlerimiz, ihracat kalite fiyatı üzerinden satışa sunulduğundan lütfen fiyatlar için bizimle irtibat kurun.

Granit Bordür Görselleri

Sık Sorulan Sorular

  • Granit Bordür Ölçüleri Var mıdır?

    Granit Bordürler hem standar olarak üretilen ölçüleri vardır hemde isteğe göre özel üretilebir. standar ölçüleri; 10x15x50-10x20x50-15x25x50-15x20x50-13x30x50-15x25x50-20x30x50 cm olarak çeşitleri mevcuttur.

  • Granit Bordür Çeşitleri Var mıdır:?

    Granit Bordür çeşitleri  doğal kırma, makinalı sulu kesim, pahlı, tamburlanmış olarak uygulanan işleme göre çeşitleri vardır. 

  • Granit Bordür Nedir?

    Granit Bordür; Granit Küp Taşların veya Granit Plak Taşların yüzeye ugulandıktan sonra yükseklik vermek veya kaldırım yapmak, bahçelerde bitki alanları oluşturmak vb. kullanılan mazlezemedir.

Granit Bordür Makaleleri

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek Hattı
WHATSAPP
Telefon
TELEFON