Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman başarıdan başarıya koşarak 2018 yılından itibaren DMR DOĞALTAŞ MADENCİLİK HAF. NAK. PETROL ÜRÜN. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak büyüyerek hizmet vermeye devam etimiştir.

DMR Doğaltaş Madencilik, Türkiye'de taş sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur. Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen bu amaçla dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli ürünleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için İzmir Bergama ilçesinde halen işlemekte olan granit maden ocağına sahiptir. Çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten firmamız, yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır. Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne DMR Doğaltaş Madencilik ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Whatsapp Destek Hattı
WHATSAPP
Telefon
TELEFON