Taş Ocağımız

Taş Ocağımız

Dmr Doğaltaş Madencilik Olarak 2020 yılında maden işletmeliğine başlayan firmamız İzmir Bergama İlçesi Aşağı Cuma Köyü İçerisinde  halen faliyette bulunan granit mermer ocağı ile blok çıkarma işlemine devam etmektedir. Şirketimiz büyüme yolunda Yine İzmir Bergama İlçe İçerisinde 50000  hektar alanın işletme ruhsatınıda elinde bulundurmaktadır.

Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen bu amaçla dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli ürünleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuştur.

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve üreten bir firma olmak ve bu yolda ciddi adımlar atarak kalitesini üst seviyeler çıkarmak için elinden geleni yapmaktadır.

İnsana ve  kültürel değerlere ve çevreye  önem veren  güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli  işler üreten  ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır. Bu temelden inançtan yola çıkan DMR DOĞALTAŞ MADENCİLİK HAFRİYAT NAKLİYAT PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 12 yıllık bir süreçte dünya pazarında, Asya-Avrupa-Afrika pazarında ciro bazında ilk on firma arasına girmek, ve Türkiye’de ise lider iki firmadan biri olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Whatsapp Destek Hattı
WHATSAPP
Telefon
TELEFON