Granit Izgara

Granit Izgara

Granit Yağmur Izgara Mazgalı  günümüzde genellikle tercih edilen bir doğal taş ürünündür. Granit Yağmur Izgara Mazgalı sert bir taş olup yapılan uygulamalarda uzun süre dayanıklılık göstermektedir. Yapısı gereği su vb. sıvıları emme özelliği vardır. Granit Yağmur Izgara Mazgalı yüzyıllarıdır ülkemizde  ve dünyanın hemen hemen her ülkesinde kullanılmaktadır.

Türkiye granit madeni rezervi ve granit ürünü olan granit Granit Yağmur Izgara Mazgalı rezervi bakımından dünyada önde gelen ülkelerindendir. Dünyadaki  bir çok ülkelere granit ve Granit Yağmur Izgara Mazgalı ihracatında birinci sıradadır. Dünyadaki bir çok ülkede granit  kalitesi bakımından Türkiye’yi tercih etmektedir. Özellikle yoğun olarak  İzmir Bergama ilçesinde en kaliteli ürünler çıkmaktadır. 

Granit Izgara Kullanım ve Uygulama Alanları:

Kullanım yerleri, yağmur suyunun birikmesinin önleneceği ve suya yön verileceği alanlar olarak belirlenmektedir.

Kaldırım kenarları – Tretuarlarda – Şehir içi yollarda – Park ve Bahçe Düzenlemelerinde – Mimari yapıların her aşamasında

Granit Yağmur Izgara Mazgalı  Neden Tercih Edilir:

Dayanıklılığı; Asitlere karşı dayanıklıdırlar, tepki vermezler. Sıcak ve soğuk hava koşullarında sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

Natural  Görünümü göz alıcı muhteşemdir. Kolay işlenebilir, Renklerinde bozulma olmaz. Çizilmez, kırılmaz, paslanmaz ve temizliği kolaydır.

Standart Granit Yağmur Oluğu Ölçüleri 6x30x50 cm’dir

 

Granit Izgara Görselleri

Sık Sorulan Sorular

  • Granit Izgaralar Sağlam mıdır?

    Izgaralar sert ve güçlü malzemeden yapıldığı için  sağlamdırlar üzerinde yükü ağır olmayan araçlar geçse herhangi bir zarar vermez.

  • Granit Yağmur Izgaraları nerelerde kullanılır?

    Genellikle yollarda, bahçlerde v.b yerlerde yağmur ve su tahliyesi için tahliye kanallarının başında kanallara suyu sızdırmak için kullanılır.

  • Granit Yağmur Izgarası Nedir?

    Granit Yağmur Izgarası son zamanlara ortaya çıkan genellikle demirden olan sokak yağmur mazgallarının dogal granit taşından oluşan şeklidir.

Granit Izgara Makaleleri

Whatsapp Destek Hattı
WHATSAPP
Telefon
TELEFON